Görüntülü İnterkom Sistemleri

Buradasınız

Görüntülü interkom sistemleri, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurmanıza imkan sağlar. Üstelik sadece giriş kapısına değil, binanın etrafına yerleştirilmiş güvenlik kameralarının görüntülerine de ulaşılabilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Görüntülü interkom sistemleri diğer dairelerle görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanıza olanak sağlar ve hem ip tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanılabilir. Her iki türde de tek kablo üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarılabilmesi sayesinde hızlı ve kolay kurulum yapılabilirken, aynı zamanda kablolama maliyeti de düşürülür.
 

Ürünler
 
IP Giriş Ünitesi interkom
IP Giriş Ünitesi
Görüntülü IP Daire içi ünite
IP Daire İçi Ünite
IP Güvenlik Ünitesi interkom
IP Güvenlik Ünitesi
Analog Giriş Ünitesi interkom
Analog Giriş Ünitesi
Görüntülü Analog Daire içi ünite
Analog Daire İçi Ünite
Analog İnterkom Güvenlik Ünitesi
Analog Güvenlik Ünitesi

 
İnterkom ŞemaAyrıca Karel interkom sistemleri; kameralı güvenlik, hırsız alarm ve mevcut iletişim sistemlerinizle tam entegre olabilir. Bu sayede örneğin; binanın içindeki ve dışındaki güvenlik kameraları izlenebilir, hırsız alarm sistemi açıp kapatılabilir, sisteme uzaktan bağlanarak misafler görülüp kapı açılabilir ve mevcut santrala bağlanarak görüşmeler yapılabilir. Tabi ki görüntülü interkom sistemleriyle yapılabilecekler bunlarla sınırlı değil! Güvenliğinizi sağlarken hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız Yetkili Satıcılarımız ile görüşüp görüntülü interkom sistemleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz.