Karel, Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistemleri Pazarına Girdiğini İlan Etti

Buradasınız

Karel, Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistemleri Pazarına Girdiğini İlan Etti 
Türkiye`nin yanı sıra Ortadoğu ve Afrika Bölgesin PBX pazar lideri ve dünyanın en büyük 15 PBX üreticisinden biri olan Karel, 10 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul’da ve 12 Mayıs 2011 tarihinde Ankara’da yapılan toplantılarda; Türkiye`de kendi markasıyla pazara sunacağı ürünler ile `Görüntülü İletişim ve Güvenlik ve Sistemleri` pazarına girdiğini ilan etti. 
 
Karel dağıtım kanalının ve basının katılımı ile gerçekleşen etkinliklerde, Karel Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistemleri Direktörü Dr. Bilgay Akhan`ın ve diğer Karel yetkililerinin yanı sıra yurtdışından katılan CalSys Inc. CEO`su James W. Liu ve 360 Vision Technology Ltd. İş Geliştirme Direktörü Mark Rees de ürünler ve sistemler ile ilgili ayrıntılı sunumlar yaptılar. 
 
Hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde Karel`in, her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünlerinin yanı sıra Türkiye için ilk olan ürün ve çözümler de toplantı sırasında sergilendi. 
 
KAREL bu konudaki çözümlerini, yaklaşık iki senedir yapılan detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan işbirlikleriyle geliştirdi. Karel ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedefliyor. 
 
Karel Ürün ve Çözümleriyle Fark Yaratacak 
 
Karel’in pazara sunduğu yeniliklerin en önemlilerinden HDcctv sayesinde; standart analog CCTV kameraları ve IP kameraları ile beraber çalışabilen HDcctv ürünleri, mevcut sistemlere entegre edilebiliyor. Bu özelliği ile güvenlik pazarında analog CCTV ve IP sistemlerinin yanında üçüncü bir alternatif olarak yer alan HDcctv’nin dikkat çeken diğer bir özelliği yüksek çözünürlükteki video görüntülerini düşük maliyette sunması. Eski sistemlere uyum sağlayabilen HDcctv kameralar, tak-çalıştır kurulum, sıfır görüntü gecikmesi, firewall ve DHCP ile uğraşmadan HD görüntü, eğitim gerektirmeyen basit kurulum ve düşük maliyet avantajları sağlıyor. 
 
200 metreye kadar renkli gece görüşü 
 
Karel’in pazara sunduğu IP67 destekleyen Robot Kamera, otoparklar, stadyumlar, şehir merkezleri ve limanlar gibi mekânların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamakta kullanılıyor. Robot Kamera, gece beyaz ışıkla 200 metreye kadar, kızıl ötesiyle ise 100 metreye kadar görüntü sunuyor. Sessiz dönüş özelliği bulunan ürün hem çevreye zarar vermiyor, hem de gizli kullanım sağlıyor. 
İstanbul, Genel Müdürlük
0 212 355 48 00
Ankara Merkez Ofis
0 312 293 01 00
İzmir Bölge Müdürlüğü
0 232 445 55 55
Bursa Bölge Müdürlüğü
0 224 244 74 84
Antalya Bölge Müdürlüğü
0 242 323 13 13
Van Bölge Müdürlüğü
0 432 214 00 30