Ana içeriğe atla
En
image title

Karel İletişim

İhtiyacınız Olan Tüm Çözümler Karel İletişim’de

Karel İletişim

Karel İletişim; Sabit Telefon Hizmetleri(STH), İnternet Servis Sağlayıcı(ISS) ve Sanal Mobil Şebeke Hizmeti(SMŞH) lisansları ile telekom operatörlüğü işletmeciliği yapıyor. 2005'te Roitel adıyla başlayan hizmetlerini şu anda Karel İletişim markası altında sürdürüyor. Müşterilerine telefon, internet, MPLS VPN, bulut santral ve e-faks gibi hizmetler sunmanın yanı sıra müşteri taleplerine göre telefon ve internet hatları tahsis ediyor.

Farkımız

Yedekli Ağ Altyapısı

Yüksek güvenlik sağlayan yedekli ağ altyapımız, kesintisiz iletişimi destekler ve müşterilerimize sürekli bağlantı avantajı sunar.

Yüksek Performanslı Softswitch (Yedekli)

Yedekli olarak tasarlanmış yüksek performanslı Softswitch, çağrı yönlendirme işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirir ve sistem kararlılığını artırır.

Yüksek Performanslı Veritabanı (Yedekli)

Güçlü yedekli veritabanı sistemimiz, veri tutarlılığını korur ve iş sürekliliğini destekleyerek yüksek performanslı veri yönetimi sağlar.

Güvenlik Duvarı

Güvenlik duvarımız, ağımızı dış tehditlere karşı korur, yetkisiz erişimleri engeller ve müşteri bilgilerini güvenli bir şekilde korur.

SIP IDS (Ses Sistemleri için Saldırı Tespit Sistemi)

Ses sistemlerine yönelik saldırıları tespit eden ve engelleyen SIP IDS, iletişim güvenliğini artırır ve sistem bütünlüğünü korur.

Otomatik Yedekleme Sistemi

Otomatik yedekleme sistemi, verilerin sürekli yedeklenmesini sağlayarak olası veri kayıplarını önceden önler ve hızlı bir şekilde sistem geri yüklemesini mümkün kılar.

Sistemlerin 3. Parti Firma Tarafından Periyodik Güvenlik Kontrolleri

Sistemlerimiz, düzenli aralıklarla dışarıdan bir üçüncü parti güvenlik firması tarafından yapılan kontroller ile güvenlik açıkları ve zayıf noktaları değerlendirilmekte, önleyici güvenlik önlemleri almak üzere periyodik olarak incelenmektedir.

Taahhütsüz Hizmetler

Taahhüt almıyor, en iyi hizmet kalitesini sunacağımızı taahhüt ediyoruz. Bütün hizmetlerimizi taahhütsüz olarak sunuyoruz.

image title
İletişim Çözümlerinde Pazar Lideri

Karel olarak dinamik ve rekabetçi iletişim sektöründe benzersiz çözümlerle öne çıkarak pazar lideri konumumuzu güçlendiriyoruz. Güçlü altyapımız, yüksek performanslı Softswitch ve veritabanı sistemleriyle desteklenen iletişim çözümlerimiz, müşterilerimize kapsamlı bir iletişim portföyü sunmanın yanı sıra geleceğe yönelik çözümleri de bir arada sunar.
Firmaların ihtiyaçlarına özel tasarlanmış yedekli ağ altyapımız, iş sürekliliğini güvence altına alırken, güvenlik duvarımız ve SIP IDS ile iletişimi her açıdan koruma altına alır. Otomatik yedekleme sistemimiz sayesinde veri kayıplarını minimuma indirir ve sistemlerin hızlı bir şekilde geri yüklenmesini sağlarız.

image title
Altyapımız

Ses iletimine özel olarak tasarlanan altyapımız, İstanbul ve Ankara'daki veri merkezleri aracılığıyla kesintisiz hizmet sunma kapasitesine sahiptir. Bu coğrafi konumlar arasındaki yedeklilik, iş sürekliliğini en üst düzeye çıkarmak için özenle oluşturulmuştur. Veri merkezlerimiz şu özellikleri barındırmaktadır:
● Doğrudan telekom omurgası üzerinde konumlanmıştır.
● 7/24 fiziksel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.
● Jenerator ve UPS sistemiyle kesintisiz çalışma garantisi sunmaktadır.
● Özel iklimlendirme ve klima sistemleri ile donatılmıştır.
● Yedekli güç kaynakları güvenliği artırmak üzere kullanılmıştır.
● 7/24 izleme sayesinde merkezi bir kontrol sağlanmaktadır.

image title
Teknolojimiz

Mükemmel bir iletişim altyapısı için özel olarak seçilen yönlendiriciler (Router) ve ses cihazları (Media Gateway), sesin öncelikli olarak işlenmesini ve paketlerin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar. En yüksek derecede servis sürekliliği sağlamak için şebeke dahilinde kullanılan her ekipman birebir yedeklenmiştir.

image title
Ne Hız Alırım?

Adresinizden mevcut altyapınızı sorgulayarak alabileceğiniz en yüksek hızı öğrenin.

Altyapı Sorgulama
image title
Abone Ol

Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platform üzerinden karşılayabilirsiniz. Karel İletişim abonesi olmak için tıklayınız.

Devam
Türkiye’nin lider iletişim çözümleri şirketi Karel ile tüm ihtiyaçlarınız aynı noktada

İletişim ve operatör hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarınıza profesyonel ve hepsi bir arada çözümler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim