Ana içeriğe atla
En
image title

Sağlık

Hastane ve Medikal Sağlık Kuruluşlar İçin İletişim Sistemleri

Hastaneler başta olmak üzere tüm sağlık kuruluşlarında, hastalar ve sağlık çalışanları arasında iletişimi destekleyen Karel çözümleri ile işletmelere uygun maliyetlerle yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

image title
Hastalar ile personel arasında etkili iletişimi güçlendirin

Sağlık sektörü, farklılaşan hasta taleplerini karşılarken sağlık çalışanlarının daha hızlı, verimli ve üretken çalışmasına ihtiyaç duyuyor. Türkiye'nin iletişim teknolojileri lideri Karel olarak sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarını ve sektörün güçlüklerine odaklanarak geliştirdiğimiz çözümlerle, hareketli sağlık çalışanlarının birbirleriyle, hastalarla ve aileleriyle etkili iletişimine destek oluyoruz.

image title
Ölçeklenebilir, gelişmiş özelliklerle yeni nesil çözümleri deneyimleyin

Mobilitesi yüksek olan sağlık personelinin, hastanelerin her noktasına mekandan bağımsız olarak “tek numara” ile hizmet sunabilme olanağı tanıyan Karel çözümleri, hastanelerin iletişim ve yönetim süreçlerini iyileştiriyor ve hastalara sunulan hizmet kalitesini artırıyor. Ölçeklenebilir, gelişmiş özellikler, zenginleştirilmiş web tabanlı yönetim ile desteklenen Karel iletişim altyapısı, yeni nesil ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen çözümler sunuyor.

image title
Çağrı merkezi çözümleriyle erişim hızınızı artırın

Hasta ve hasta yakınlarının danışma, randevu, tedavi süresi ve sonrasında bilgi ve ilgili kişiye erişim hızını artıran Karel Çağrı Merkezi çözümleri, deneyimi iyileştirirken sağlık kurumuyla bağını güçlendiriyor. Çağrı Merkezi çözümlerimiz, randevuların etkin yönetimiyle iptallerin yönetilmesini, işgücü kayıplarını ve ticari kayıpları önlüyor. Otomatik dış arama özelliğiyle ek işgücü kullanmadan koruyucu sağlık hizmetleri sunulmasını ve kampanyalar yapılmasını sağlıyor.

image title
Değişen ihtiyaçlara modern teknolojiler ile yanıt verin

Sağlık kuruluşlarında yönetim sürecinin farklılaşan ve değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılayan Karel yüksek kalitede ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor. Böylece sağlık çalışanlarının iş yapma yöntemlerini geliştirmesine, kolaylaştırmasına ve hızlandırmasına yardımcı oluyor.

image title
Sağlık sektöründe kesintisiz iletişimi sağlayın

Santral ve Hemşire çağrı sistemi entegrasyonu ve mesajlaşma destekli Karel IP DECT sistem çözümüyle acil durumlarda en yakın personelle hızla müdahale edilmesini sağlayacak çözümleri üretiyoruz. İletişim ve müdahale aşamalarını raporlayıp hizmet kusuru ya da kalitesini ölçümleyecek verileri sağlıyoruz.

Hastane ve Medikal Sağlık Kuruluşlar İçin İletişim Sistemleri

Sağlık hizmetlerinizi hastalarınıza etkin bir şekilde zamanında ulaştırmak; hemşire, doktor ve tüm çalışanlarınızla iletişimi hızlı, kesintisiz ve güvenli bir yapıya kavuşturmak için bizimle iletişime geçin.

İletişim