Ana içeriğe atla
En
image title

Hakkımızda

image title
Yüz Yüze Teknoloji

İhtiyaca özel çözümler üretirken yüksek teknolojiyi kullanıyoruz. Ancak mesafeleri yok edip hizmet verdiğimiz tüm iş ortaklarımıza yüz yüze iletişimin konfor ve rahatlığını sunmayı hedefliyoruz.

image title
Daha İyi Bir Yaşam İçin Teknoloji

6 farklı teknoloji alanında; İletişim Sistemleri, Savunma Sanayi, Kurumsal Projeler, Otomotiv Teknolojileri ve Yeni Teknolojiler’de faaliyet gösteriyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına göre birçok farklı ürün ve çözümü tasarlıyor, geliştiriyor üretiyoruz. Türkiye’den doğduk bugün dünyanın birçok farklı ülkesindeyiz. Birbirinden çok farklı ancak her biri çok değerli müşterilere sahibiz. Örneğin kimi zaman ülkemizin ve dünyanın en büyük Uluslararası Şirketleri, Kamu Kurumları, Orduları, Telekom Operatörleri, Hastaneleri, Üniversiteleri ve Otomotiv Markaları olabilirken bazen de yüzbinlerce KOBİ olabiliyor. Değişmeyen tek şey, insanların daha iyi, daha verimli, daha mutlu yaşamaları için titizlikle teknoloji üretmemiz.

image title
Global Teknoloji Şirketi

1986 yılında Türkiye’de teknoloji şirketi olarak çıktığımız bu yolda, dünyada 13 milyon kullanıcı ile global bir teknoloji şirketi olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Kullanıcıların ihtiyaçlarını öngörerek Ar-Ge yapıyor, üretiyor ve dünyaya sunuyoruz. Hep daha iyi yaşamlar olabileceğinden ilham alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, Karel deneyimini ve uzmanlığını da her zaman bir adım öteye taşımayı amaçlıyoruz.

image title
Güvenilir Teknoloji Çözüm Ortağınız

Yaratıcılığın yanı sıra, bilgiye, birikime, tecrübeye, sürekliliğe inanıyoruz. Bizi biz yapan insani değerlerimizden vazgeçmeden, dürüst, açık ve çalışkan olmayı, kısa vadeli çıkarların önünde görüyoruz. Ülkemize ve potansiyelimize inanıyoruz. Bugün her biri alanında uzman 5 bine yaklaşan çalışanımızla gurur duyuyoruz. 37 yıldır Karel’i güvenilir bir çözüm ortağı olarak görenlere layık olmak için daha da çok çalışıyoruz.


image title
İletişim Sistemleri

30 yıldır açık ara pazar lideri olduğumuz PBX pazarında, Türkiye’de 700 binden fazla işletme Karel santralı kullanarak, işyeri haberleşme trafiğinin %50’den fazlasını oluşturuyor. Bugün bu alanda Avrupa’nın ilk 3, dünyanın en büyük 15 üreticisinden biriyiz. Telekom’da IP telefon santralları, çağrı merkezi, video konferans çözümleri ve bu teknolojilerin bulut uygulamaları, operatör servisleri gibi çeşitli iletişim çözümlerini tasarlayıp geliştiriyor, üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunuyoruz.

image title
Savunma Sanayi

Askeri sahra santralları, haberleşme ağ geçidi ve anahtarlama sistemleri, gemi tipi telefon santralları, gemi alarm ve anons sistemleri, deniz platformu eğitim sistemleri, el tipi askeri bilgisayarlar, askeri iç konuşma sistemleri, aviyonik çözümler gibi geniş bir yelpazemiz var. Savunma sanayi alanında geliştirip ürettiğimiz ürün ve çözümler Türk ordusunun yanı sıra yabancı dost ordularca da kullanılıyor.

image title
Kurumsal Projeler

Sabit ve mobil operatörler ile kamu kurum ve kuruluşlarına anahtar teslim kurumsal projeler, sistem entegrasyonu, küresel is ortaklarıyla ekipman tedariği, satış öncesi ve sonrası hizmetler ve yönetilebilir servisler kadar geniş yelpazede ürün ve hizmetler sunuyoruz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un 73 ilde ve Kıbrıs’ta sabit ve mobil şebekeler için saha bakım, onarım ve kurulum hizmetlerinde Bölge Çözüm Ortağıyız. Bu alanda Türkiye’nin en büyük operasyonunu yürütüyoruz.

image title
Elektronik Üretim

Türkiye’nin en büyük ve öncü elektronik üretim merkezlerinden birine sahibiz. 32 bin metrekarelik kapalı alanda, farklı iş kolları için farklı üretim özelliklerine sahip her biri ayrı fabrika büyüklüğünde 4 üretim holümüz yer alıyor. Yılda 15 milyon elektronik kart üretimi kapasitemiz bulunuyor. Başta tüketici elektroniği ve savunma sanayi, Nokia gibi yeni nesil iletişim altyapısı da olmak üzere, en büyük Türk ve uluslararası markalarla iş birliği ile elektronik devre tasarım ve üretimleri gerçekleştiriyoruz. Farklı iş modelleriyle tasarımdan üretime anahtar teslim hizmeti de verebilen sayılı merkezden biriyiz.

image title
Otomotiv Teknolojileri

Elektrikli araçlar da dahil olmak üzere otomotiv sektöründe dünyanın önde gelen markaları için hizmet sunuyoruz. Sürekli olarak gelişen ve değişen otomotiv sektöründe araç donanımlarından sürüş destek sistemlerine kadar yazılım ve donanım tabanlı Karel ürünleri ile sürücülerin daha keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamalarına katkı sağlıyoruz. Yüksek teknolojili üretim hatlarımız ve profesyonel Ar-Ge ekibimizle geleceğin otomotiv teknolojilerini uçtan uca üretme kabiliyetine sahip bir marka olma özelliği taşıyoruz. Bağlı ortağımız DAIICHI ise basta bilgi eğlence sistemleri (Infotainment) olmak üzere, araç içi elektronik sistemleri geliştirerek, uluslararası rekabet gücümüze önemli katkı sağlıyor.

image title
Yeni Teknolojiler

Teknolojinin hızlı değişimine dinamik bir şekilde adapte oluyor ve geleceğin teknolojilerini daha iyi bir yaşam üretmek için kullanıyoruz. Gelişmiş Ar-Ge merkezimiz ve yatırımlarımız sayesinde pek çok ileri teknolojide fikir ve tasarım aşamasından projelendirme, üretim, uygulamaya kadar kesintisiz süreçler yürütüyoruz. Teknoloji ve inovasyon ekosistemimizde yer alan yeni teknolojiler başlıca; makine öğrenmesi, yapay zekâ, nesnelerin interneti, otomasyon teknolojileri, eklemeli imalat, 5G çekirdek şebekesi yazılımları ve bu teknolojilerin birbiriyle ve farklı sektörlerle entegrasyonu.

Karel ile Geleceğin Teknolojilerini Keşfedin

Karel uzmanlığı ve teknolojinin gücü ile projelerinizi hayata geçirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim