Ana içeriğe atla
En
image title

Elektronik Modüller

Elektronik Modüller

Elektronik modüller, araç elektronik mimarisi içinde araç koltuklarının konumlandırılmasından panoramik tavanın açılıp kapanmasına veya bagajın işlevlerinin kullanımına, araç içi aydınlatma fonksiyonlarının kontrolüne kadar araçların pek çok bölümünde etkin bir rol oynuyor.

image title
Koltuk Elektronik Kontrol Modülü

Koltuk elektronik kontrol modülü, araç içindeki koltukların ayar fonksiyonlarını ve ısıtma özelliklerinin kontrol edilmesini sağlıyor. Ayrıca farklı sürücüler için özelleştirme seçeneklerini kaydederek, farklı sürücülerin tek bir tuşla ayarladıkları özellikleri kullanabilmelerine imkan tanıyor.

image title
Bagaj Kapağı Elektronik Kontrol Modülü

Bagaj kapağı elektronik kontrol modülü, bagajın araç içinden kolay bir şekilde yukarı ve aşağı yönde açılıp kapatılabilmesini sağlıyor. Bu modül sayesinde sürücüler, fiziksel bir efor harcamadan tek bir tuşla bagajlarını kontrol edebiliyor.

image title
Panoramik Tavan Elektronik Kontrol Modülü

Sürücüler panoramik tavan elektronik modülü sayesinde panoramik tavanı tamamen açıp kapatabiliyor. Ayrıca kullanıcı ihtiyacına göre panoramik tavanın farklı seviyelerde sabit bir açıklığa ayarlanmasına da imkan sağlıyor.

image title
Kayar Kapı Elektronik Kontrol Modülü

Kayar kapıya sahip araçlarda kullanılan bu modül, aracın yan kapısının otomatik olarak sürücü tarafından kontrol edilebilmesine imkan tanıyor. Sürücü kapıyı tamamen açıp kapatabildiği gibi farklı kademelerde açık kalmasını da kontrol edebiliyor.

image title
İç Tavan Aydınlatma Modülü

İç tavan aydınlatma modülü, araç içi ortam aydınlatmasını kumanda ettiği gibi, bu modül üzerinde eller serbest konuşma sistemi ve acil yardım sistemine ait mikrofon ve anfi özelliklerini de üzerine bulundurabiliyor.

image title
Gövde Kontrol Modülü

Araç üzerinde farklı işlevlerin yönetilmesini sağlayan gövde kontrol modülü, sileceklerden kornaya, klima sisteminden, aynaların kumandasına kadar pek çok araç donanımını sağlıklı ve verimli bir şekilde kontrol ediyor.

image title
DC/DC Dönüştürücü

Farklı voltaj değerleri kullanan araç içi donanımların bu ihtiyacını yöneten DC/DC dönüştürücü, voltaj değerlerinin artırılması, düşürülmesi veya sabit tutulmasını sağlıyor. Elde edilen doğrusal akımı hedef donanımın voltaj değerlerine uygun hale getirerek bağlı birimlerin çalışmasına yardımcı oluyor.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim