Haberler

 • Karel’den Otonom Araç

   Karel’den Otonom Araç

  Türkiye’nin kendi alanında en büyük ve nitelikli kadrosuna sahip olan Karel Ar-Ge ekibi, otonom araç yarışı kapsamında eğitimler aldı ve yapay zeka algoritmasının kullanıldığı mini otonom araç geliştirdi.

 • Karel ve Türk Telekom İşblirliği ile Radyolink Çalıştayı Düzenlendi

   Karel ve Türk Telekom İşblirliği ile Radyolink Çalıştayı Düzenlendi

  Karel ve Türk Telekom işbirliği çerçevesinde yürütülen çalışmalar kapsamında 05-08 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da  “Radyolink Şebeke Ekipmanları Çalıştayı” düzenlendi.

 • Karel, Teknoloji Zirvesi 2018 Sponsoru

   Karel, Teknoloji Zirvesi 2018 Sponsoru

  Türkiye’de düzenlenen en kapsamlı ve geniş katılımlı teknoloji etkinliklerinden olan Turkcell Teknoloji Zirvesi 2018, 4-5 Nisan’da Haliç Kongre Merkezinde 9. kez gerçekleşti. 

 • Karel Yetkili Satıcıları ile Prag ve Dresden’deydi

   Karel Yetkili Satıcıları ile Prag ve Dresden’deydi

  Karel Yetkili Satıcıları ile birlikte 2-5 Mart tarihleri arasında Çekya Preg ve Almanya Dresden’i kapsayan keyifli bir tatil gerçekleştirdi.

 • 2018 Ulusal Proje Meslek Konferansındayız

   2018 Ulusal Proje Meslek Konferansındayız

  Proje yöneticiliğini tanıtmak ve geliştirmek, farklı sektörlerde proje yapan firmaları, yöneticileri, uygulamaları bir araya getirmek ve projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarını amaçlayan ve Karel’in sponsor ve konuşmacı olarak yer aldığı Ulusal Proje Meslek Konferansı, 21 Mart 2018 Çarşamba günü Ankara’da gerçekleşti.

 • Karel, TBD Siber Güvenlik Zirvesi Sponsoru

   Karel, TBD Siber Güvenlik Zirvesi Sponsoru

  Siber Güvenlik Strateji ve Eylem Planı kapsamında ortak akıl oluşturmayı amaçlayan ve Karel’in sponsor olarak yer aldığı 2018 Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi, 13 Şubat tarihinde BTK Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

 • Teknoloji Profesyonelleri IT Strateji Gününde Buluştu

   Teknoloji Profesyonelleri IT Strateji Gününde Buluştu

  IT Strateji Günü, Karel’in öncülüğünde Türkiye’deki lider Bilgi Teknolojileri firmalarını bir araya getiren,  IT profesyonellerine yeni bakış açıları kazandırmayı ve işbirliklerini arttırmayı hedefleyen vizyoner bir bilişim etkinliğidir.

 • Karel Savunma Çözümleri Defense & Security 2017 Tayland Fuarında

   Karel Savunma Çözümleri Defense & Security 2017 Tayland Fuarında

  Savunma Sanayine yönelik olarak Ar-Ge’den üretime her aşamada hizmet veren Karel, özgün ürün ve çözümlerini Defense & Security 2017 Tayland Fuarında sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.

 • Karel, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka Toplantısında

   Karel, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka Toplantısında

  20-21 Ekim 2017 tarihleri arasında da Bilgi Güvenliği Derneği’nin düzenleyeceği “10. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı” yoğun bir katılım ile...

 • Karel Yetkili Satıcıları ile Yunan Adalarında…

   Karel Yetkili Satıcıları ile Yunan Adalarında…

  Karel Yetkili Satıcıları ile birlikte 23-26 Eylül tarihinde Yunan Adalarında keyifli bir tatil gerçekleştirdi.