Ana içeriğe atla
En
image title

Turizm

Otel ve Turizm İşletmeleri İçin İletişim Çözümleri

Farklı büyüklüklerdeki oteller ve her boyuttaki turizm işletmelerinin özgün ihtiyaçlarına odaklanarak amaçlarına uygun modern iletişim çözümleri üretiyoruz.

image title
Misafirlerinizi ağırlarken hizmet standardınızı yükseltin

Turizm işletmelerinde benzersiz deneyimler sağlamak ve yeniden tercih edilebilir olabilmeniz için sunduğumuz iletişim çözümleriyle misafirlerinizin ihtiyaçlarını anlamanıza destek oluyoruz.
Oda servisi, resepsiyon ve diğer hizmet birimleri arasındaki hızlı ve etkili iletişimi sağlayarak misafirlerinize sorunsuz bir deneyim sunmanıza yardımcı oluyoruz. Misafir beklentilerini karşılarken hizmet standardınızı üst sıralara taşıyabileceğiniz Karel çözümleri ile iletişimin her bir aşamasında yanınızdayız.

image title
İhtiyaçlarınıza en uygun çözümlerden faydalanın

Günümüzde turizm ve otelcilik sektörün odaklandığı fark ve farkındalık yaratabilme, çalışan memnuniyeti ve müşteri sadakatinin sağlanabilmesi adına işletmelere yardımcı oluyoruz. Kurumsal olarak özelleştirilebilir otel telefonları, IP DECT, IP telefonlar, mobil uygulamalar, güvenlik çözümleri gibi donanım veya yazılım uç birimleri Karel güvencesiyle sunuyoruz.

image title
Hareketli personelinizle her zaman ulaşın

Karel iletişim çözümleri ilk temas anından itibaren misafirlerinizin beğenisini kazanırken çok büyük alanlarda hareketli çalışan personelinizin iletişim gereksinimlerini de eksiksiz karşılıyor. Çalışanlarınızın verimliliğini ve performansını artıran gelişmiş, kolay kullanılabilir çözümleriyle işletmenizin her noktasında etkin iletişim sağlıyoruz. Karel çözümlerimizle temizlik, güvenlik ve diğer departmanlar arasındaki koordinasyonu artırarak işletme içindeki tüm personelin uyum içinde çalışmasına destek oluyoruz.

image title
Size özel teknolojik çözümlere tek noktadan ulaşma imkanı

IP ya da bulut santral, çağrı merkezi, otel telefonları, otel yazılımı entegrasyonları, RFID Takip çözümü, iç mekan navigasyon çözümü, güvenlik projeleri, ses, internet altyapısı gibi Turizm sektörünün müşteri deneyimini iyileştirecek tüm teknoloji ihtiyaçlarını tek noktadan sağlıyoruz.

Referanslar ve Müşteri Başarı Hikayeleri

Otel ve Turizm İşletmeleri İçin İletişim Çözümleri

Müşteri memnuniyetini ve çalışanların performansını artıran Karel iletişim teknolojilerini otel ve turizm işletmelerinizde deneyimlemek için bizimle iletişime geçin.

İletişim