Ana içeriğe atla
En
image title

Elektronik Güvenlik Çözümleri

Elektronik Güvenlik Çözümleri

Dijitalleşmeyle birlikte işletmelerin değişen ihtiyaçları arasında yer alan güvenlik çözümleri, dijital dönüşüm yolculuğunda önemli bir yer tutuyor. İşletmelerinizde üst düzey güvenlik sağlamanıza yardımcı olan Karel Elektronik Güvenlik Çözümleri, ihtiyaçlarınıza en uygun ölçeklenebilir, modern ve size özel hizmet kalitesi sunuyor.

Farklarımız

Uçtan Uca Güvenlik

Ölçeklenebilir, uçtan uca güvenlik sağlayan Karel çözümleri ile işletmelerinizin ve kurumlarınızın faaliyetlerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Daima Müşteri Memnuniyeti Odaklı

37 yıllık Karel tecrübesi ile ulaştığımız üretim, yazılım ve entegrasyon yeteneklerimiz ile insanları, mekanları ve değerlerinizi güvende tutan teknolojiler geliştiriyoruz. Her adımda müşteri memnuniyeti odağında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Modern Teknolojilere Karel Dokunuşu

Karel uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla yeniden yorumladığımız güncel teknolojileri, işletmelerinizin ve kurumlarınızın güvenli dijital dönüşümüne katkı sağlayacak şekilde sunuyoruz.

Güçlü İletişim ve Hizmet Kalitesi

Geliştirdiğimiz ve sunduğumuz tüm çözümlerde Karel’in yaygın servis ve bayi ağı ile proje sürecinde, öncesinde veya sonrasında güçlü iletişim ve hizmet kalitesini sürekli erişilebilir kılıyoruz.

Çözümler

image title
Yangın Algılama Çözümleri

İşletmelerinizde ve kurumlarınızda yangın riskine karşı alınabilecek önlemlerin başında gelen Yangın Algılama sistemleri ile yangınların başlangıcında tespit edilebilmesi ve zamanında müdahale için büyük önem taşır. Ayrıca Yangın Algılama Sistemleri, özel yazılımlar sayesinde işletmenizdeki diğer sistemler ile kolayca entegre edilebilir. Böylece, yangın anında asansörlerin kullanım dışı bırakılması, basınç ve havalandırma sistemlerinin devreye girmesi gibi işlemler otomatize edilebilir. Dijital çözümler ile Yangın Algılama Sistemlerindeki arızalar, ekipmanların durumu anlık olarak uzaktan izlenerek muhtemel aksaklıklar zamanında tespit edilebilir.

image title
Konferans, Acil Anons ve Genel Seslendirme Sistemleri

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, kurumlarınızdaki acil durumlarda anlık bildirimler için ihtiyacınız olan desteği sunar. Herhangi bir acil durum gerçekleştiğinde ilgili görevliye ya da sistemlere yapılan bildirimlerle devreye giren bu özellik; mevcut riskin duyurulmasına, müdahale edilebilmesine, can kaybı ve maddi hasarların önüne geçilebilmesini sağlar.
İşletmenizdeki ihtiyaçlara göre modernize edilebilen Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri; farklı dil seçenekleri, özel durumlara özel seslendirmeler, çağrı ve yönlendirmeler ile anonsların kapsayıcılığı ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur.
Konferans ve uzaktan toplantılar artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Gerek iş hayatı gerekse de günlük yaşantımızın çeşitli bölümlerinde katılımcı ya da kullanıcı olarak konferans sistemlerini kullanıyoruz. Karel sunduğu çözümlerle konferansların ve online toplantıların verimliliğini artırırken, fiziksel toplantıları aratmayan özellikleri ile iletişimi de hızlı ve kesintisiz sağlıyor. Karel konferans çözümleri, az sayıda katılımcılı iş toplantılarından yüzlerce katılımcının yer aldığı konferanslara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Operatörden bağımsız sistemler ile katılımcılara konuşma ve dinleme imkanı tanıyor ve fiziksel etkinliklerdeki tüm olanaklardan mekandan bağımsız olarak faydalanabilmenizi sağlıyor.
Ayrıca okul, otel, alışveriş merkezi, süpermarket, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi yoğun ziyaretçi ağırlayan işletmeler için müzik yayının yanı sıra çağrı ve anonslarınızı kolayca yönetebilme fırsatı sunuyor.

image title
CCTV ve Video Analiz Çözümleri

Görüntülerin sadece ilgili kişilere aktarıldığı gözetim ve güvenlik sistemi olan kapalı Devre Kamera Sistemi (CCTV) ile alanlarınızı 7/24 gözetlemenizi sağlıyoruz. Güvenlik kameraları ile video kaydı ve depolama hizmetleri, anlık izleme ve video analitiği yazılımları geliştiriyoruz. Bununla birlikte projelerimizde kameraları sensör olarak kullanmakta olduğumuz için işletme ve kurum ihtiyacına yönelik çözümler üretmekteyiz.
7/24 izlenen alanlarınızda saldırı risklerinin önceden algılanabilmesini sağlayan gelişmiş hareket algılama, alana giriş, alandan çıkış, sınır ihlali, oyalanma, bırakılmış nesne, kaldırılmış nesne, insan algılama, kişi sayma, saldırı algılama durum tespitlerini görüntüler üzerinden yapabilen video analitiği yazılımları sunuyoruz.

image title
Çevre Güvenlik Çözümleri

İşletme ya da kurumlarınızdaki alanların korunmasına yardımcı olan Çevre Güvenlik Çözümleri hareket sensörleri, radar, lidar ve mikrodalga bariyerleri, sınır çitleri, duvar üzeri veya toprak altı optik algılayıcılardır. Tüm bu ekipmanlar, işlemelerinizdeki kullandığınız kamera, alarm, sensör gibi güvenlik sistemleri ile entegre edilerek güvenlik altyapınızın güçlendirilmesini sağlar.

image title
Ağ İletişim Sistemleri

İnternetin ve bilgisayarların yeteneklerini her geçen gün geliştirdiği, mobil çözümlerin sayısının arttığı günümüzde tüm bileşenler arasında veri aktarımını sağlayan ağların önemi de artıyor. Karel tecrübesi ile sunulan Ağ İletişim Sistemleri, kurumlarınızda ihtiyaçlarınıza uygun yüksek verimlilik ve performans sağlayan kablosuz ya da kablolu iletişim sunar.

Yaya Geçiş Sistemleri

image title
Geçiş Kontrol Çözümleri

Mekanlarınızda personel, müşteri ya da ziyaretçilerinizi takip edebilmenizi sağlayan Geçiş Kontrol Çözümleri hizmetlerinizi ve faaliyetlerinizi güvenli bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Yetkili personel tanımlamaları ile alanlarınızı kontrol altına alarak yönetebilmenizi, müşterilerinizin konforlu ve kolayca giriş çıkışlarını takip edebilmesine yardımcı olur. Geçiş kontrol çözümlerini insan kaynakları sürecinin bir parçası olarak işletmelerinizde çalışan takibi amacıyla da kullanabilirsiniz.
1) Kart okuma
Kartlı Geçiş Sistemleri müşteri, personel ya da ziyaretçilere özel olarak tanımlanan kartlar ile giriş çıkışların yönetilmesini sağlar. Kart sahibine ilişkin verilerin sistemlere tanımlanmasıyla hareketlerin takibi, alanlara giriş çıkışlara izin ve yetkiler yönetilebilir. Kartlı geçiş sistemleri alanlarınıza giriş çıkışlara yönelik analitik veriler üretebilir, analiz ve raporlar oluşturabilir, personel veya müşteri etkinliğini kontrol edebilirsiniz.
2) Biyometrik
Biyometrik sistemler, kişiselleştirilmiş kontrol sistemleridir. Özellikle de yüksek güvenlik ihtiyacı olan alanlara giriş çıkış, izin ve yetkilerin yönetilebilmesi için kişiye özgü olan yüz tanıma, parmak izi, avuç damar taraması, göz iris taraması gibi özellikleri kullanarak geçiş kontrolüne olanak tanır.

image title
X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri

Alanlara giriş çıkışlarda personel, müşteri ya da tüm ziyaretçilerin beraberinde getirdikleri çanta, bavul, koli vb. eşyaların içinin görüntülenmesini sağlayan çözümlerdir. Elle ve gözle kontrol esnasında gözden kaçabilecek tehlikeli maddelerin alanlara girişlerini engeller. Metal Algılama Sistemleri, ayarlanabilen yoğunluk düzeyine göre giriş yapacak kişilerin üzerindeki metallerin tespit edilmesini ve güvenlik personeline uyarı verilmesini sağlar.

image title
Turnike Sistemleri

Alanlarınızda güvenli geçiş sistemlerinin bileşenlerinden biri de turnikelerdir. Giriş çıkışların kontrol edilebilmesini sağlayan turnike sistemleri, kartlı okuma ve biyometrik geçiş sistemleri ile entegre edilebilir.

Araç Geçiş Çözümleri

image title
Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

İşletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında güvenliğin kritik olduğu alanlarda araç giriş kontrol noktalarında kullanılan sistemlerdir. Bomba ve benzeri tehlikeli durumlara karşı güvenlik personelinin hayatını güvence altına alan sistemler, güvenlik düzeyini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Plaka tanıma ve bariyer vb. sistemlerle entegre edilebilir. Görüntü karşılaştırma, siyah&beyaz ve alternatif renk seçenekleriyle birlikte alarm, kayıt ve raporlama imkanları da sunar.

image title
Otopark Güvenlik Bariyerleri ve Yol Kesiciler

Otopark alanlarında araç giriş çıkışının yanı sıra mekanların güvenliğinin sağlanmasına destek olan ekipmanlardır. Girişlerin ve çıkışların ilgili güvenlik personeli kontrolü ile yapılabilmesini sağlar. Ayrıca otopark yönetimlerini kolaylaştırırken ziyaretçilerin aldığı hizmeti zenginleştiren otopark kameraları ve LED sinyalizasyon ekipmanlarını içerir.

image title
Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka tanıma sistemleri, araçların alanlara giriş çıkışlarının süreçlerinin personelden bağımsız olarak kontrolüne imkan tanır. Araç plakalarında yer alan karakterlerin tanımlaması ve plaka bilgilerinin sorgulanması işlemleriyle çalışan plaka tanıma sistemleri, araçların alanlara giriş çıkışının etkin bir şekilde yönetilmesi ile yetki ve izinlerin düzenlenebilmesine yardımcı olur.

Karel Entegre Çözümleri

Teknoloji ihtiyaçlarınız için mevcut sistemleriniz ile entegre edilebilir, sürdürülebilir ve modern Karel Çözümleri için bizimle iletişime geçin

İletişim