Ana içeriğe atla
En
image title

Kamu

Kamu Kuruluşları ve DMO İçin Santral ve İletişim Sistemleri

Kamu kuruluşlarının temel fonksiyonlarından biri olan iletişim süreçlerinin iyileştirilmesini sağlayan yerli ve milli Karel çözümleri, hizmet kalitesinin artırılmasına ve güvenli haberleşmeye yardımcı oluyor.

image title
Karel ile verileriniz güvende

Türkiye’nin yerli teknoloji üreticisi olarak her aşamada verilerinizin güvenliğini ve yurt içinde kalmasını sağlıyoruz.

image title
Kamuda hizmet kalitesini ve personel verimliliğini artırın

Kamu hizmetlerine talebin giderek yükseldiği ve bütçe verimliliğinin ön planda olduğu günümüzde kamu kurum ve kuruluşları, hizmet kalitesini yükselten ve maliyetleri düşüren iletişim çözümleri arıyor. Türkiye’nin iletişim çözümleri lideri Karel olarak sunduğumuz modern ürünler/çözümler ile kamu personelinin verimliliğini ve hizmet kalitesinin artırıyoruz.

image title
Yüksek kalitede ses ve görüntü ile çalışmalarınızı sürdürün

Kamu çalışanlarının farklılaşan ve sürekli değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılayan Karel çözümleri, mobiliteyi desteklerken ses ve görüntü kalitesini bir arada sunuyor. Konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta gibi modern araçlarla kamu çalışanlarının iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyoruz.

image title
Kamu kuruluşları ve vatandaşlar arasında iletişimi güçlendirin

Esnek, ölçeklenebilir, mekandan bağımsız, uygun maliyetli Karel çağrı merkezi çözümleri, her büyüklükteki kamu kurum ve kuruluşlarının vatandaşlar ile hızlı ve etkin iletişim kurmalarını sağlıyor. Kamu kurumlarının güvenlik sistemlerini tasarlarken ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak kuruma özgü entegre çözümler sunuyoruz.

Kamu Kuruluşları ve DMO İçin Santral ve İletişim Sistemleri

Santrallar, iletişim sistemleri, çağrı merkezi çözümleri ve güvenlik sistemleri ile kamu kuruluşlarında verimli, hızlı ve güvenli hizmet vermenizi sağlayan Karel teknolojilerini tercih edin!

İletişim