Ana içeriğe atla
En
image title

Savunma Sanayi

Karel ile Güvenli Gelecek, Güçlü Savunma

Savunma Sanayinde Karel

Modern dünyanın dinamiklerine uyum sağlayan Karel savunma sanayi çözümleri, ordu ve güvenlik güçlerinin operasyonel ihtiyaçlarını karşılıyor. Haberleşme çözümleri başta olmak üzere pek çok ürünümüz, zorlu koşullarda kullanıcının görevlerini en iyi şekilde yerine getirmelerine yardımcı oluyor. Kara, deniz ve hava kuvvetleri için farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarladığımız ürünler, yüksek teknolojili üretim tesislerinde üretiliyor. Global alanda ortaklarımıza sunduğumuz doğrudan satış veya yerinde üretim tercihleri, profesyonel bir çözüm ortağı olarak tercih edilmemizi sağlıyor. Karel savunma sanayi çözümleri, günümüzde ordu ve güvenlik güçlerinin ihtiyaçları için ölçeklenebilir bir yapıda yaygın olarak kullanılıyor.

Farklarımız

Engin Tecrübe ve Yüksek Üretim Kapasitesi

Telekomünikasyon ve teknoloji alanında 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizle iş ortaklarımıza her zaman profesyonel bir hizmet deneyimi sunarak ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İhtiyaca Yönelik Profesyonel Çözümler

Kuruluşların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını hassas bir şekilde analiz ederek ihtiyaç duydukları hizmeti eksiksiz bir şekilde sunuyor ve ideal çözümlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Uçtan Uca Hizmet Deneyimi

Fikir ve projelendirme aşamasından seri üretim ve hizmet sonrası desteğe kadar tüm aşamalarda uzman kadromuzla uçtan uca bir hizmet deneyimi sağlıyoruz.

Kesintisiz Destek

Sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında iş ortaklarımızın soru ve ihtiyaçlarına yönelik kesintisiz destek veriyoruz. Sadece hizmet sürecinde değil hizmet sonrasında da destek vermeye devam ediyoruz.

Güçlü Ar-Ge Kabiliyeti

Ar-Ge alanında Türkiye’nin en başarılı markalarından biri olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımızla gücümüze güç katıyor ve kuruluşlara en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Uluslararası Çözüm Ortağı

Savunma sanayi alanında yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerinde de hizmet vererek sektörde global bir çözüm ortağı oluyoruz.

Kara Sistemleri

Haberleşmede geniş ağ yapıları kurmak üzere geliştirdiğimiz santral çözümleri, telli ve telsiz haberleşme altyapıları orduların güvenli iletişimini sağlıyor. Askeri kara araçlarında kullanılmak üzere geliştirdiğimiz ve üretimini sağladığımız telli/telsiz haberleşme ürünleri ile kullanıcılar güvenli bir şekilde iletişim kuruyor. Farklı senaryolara karşı dayanıklılık ve güvenlik konusunda uzmanlaşmış olan Karel, orduların ve güvenlik güçlerinin görevlerini daha iyi şekilde yerine getirmelerine destek oluyor.

Deniz Sistemleri

Deniz platformu üreticilerinin her türlü boyuttaki platfomları için gemi telefon santrali, iş konuşma, anons, alarm sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Yüksek teknoloji üretim kapasitemiz ve Ar-Ge gücümüz ile bu alandaki ürünlerin tasarım, yazılım ve üretim aşamalarını bağımsız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Savunma sanayisindeki deniz platform sistemlerinin yönetim, iletişim ve güvenlik alanlarındaki ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hava Sistemleri

Hava platformlarına yönelik; yedek uçuş göstergesi, elektronik motor kontrol ünitesi, elektronik harp/karşı tedbir ürünleri ve ana yüklenicilere kavramsal tasarım çalışmaları çözümleri sunuyoruz. Karel’in teknoloji alanındaki uzmanlığı, karmaşık ve hassas askeri savunma teknolojilerinin üretiminde önde gelen bir çözüm ortağı olmasını sağlıyor.

Karel ile Savunma Sanayi Alanında Profesyonel Çözüme Ulaşın

Teknoloji çağında değişen savunma sanayi ihtiyaçlarına uyum sağlayan çözümlere ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçin!

İletişim