Ana içeriğe atla
En

Entegrasyonlar ve API Dokümanları

Dünyanın önde gelen kurumsal yazılım üreticilerinin ürünlerine kolayca entegrasyon sağlayın!

image title

Entegrasyonlar ve API dökümanları

Haberleşme çözümlerinde sektör lideri Karel tecrübesiyle sunulan danışmanlık hizmeti ve gelişmiş entegrasyon dokümantasyonları, iş süreçlerinizi destekleyen kurumsal yazılımlarla kolay entegrasyon imkanı tanıyor.

image title
Kurumsal yazılımlarla verimliliği yükseltin

İş dünyasında yaygın olarak kullanılan kurumsal yazılımlar, işletmelerde iletişim ve haberleşme başta olmak üzere üretim, pazarlama, finans ve muhasebe gibi işletme fonksiyonlarında verimliliğin artırılmasında önemli bir rol oynar. İletişim sektöründe 35 yılı aşan Karel tecrübesiyle geliştirilen API ve entegrasyon dokümanları, kurumsal yazılımlarla veri akışını sağlamanızı ve süreci yönetebilmenize katkı sağlar.

image title
Özel servislerle uygulamaların yeteneklerini artırın

Karel uzmanlığında sunulan API entegrasyonları, PC Softphone ve Mobil Uygulama Entegrasyonları ve IVR entegrasyonları, kesintisiz iletişim için tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Aynı zamanda özel servislerle uygulamaların çapraz kullanımını sağlayarak değerli veri üretilmesine yardımcı olur. Metni sese dönüştüren TTS (Text To Speech) ve ses kayıtlarını metne dönüştüren ASR (Automatic Speech Recognation) teknolojileri ise Speech BOT gibi konuşan özel yazılımlar üretilmesine ve IVR entegrasyonlarına imkan tanır.

image title
Gelişmiş iletişim özelliklerinden yararlanın

Karel Çağrı Merkezi Platformu, geliştirilmiş özel fonksiyonlarıyla kurumlara sadece bir çağrı merkezi olarak değil gelişmiş pek çok iletişim özelliğini sağlayabilen bir altyapı olarak hizmet sunar. SIP veya PRI Gatewayler aracılığıyla farklı marka santral kullanan kurumlar da Karel Çağrı Merkezi Platformu’nu rahatlıkla kullanabilir. Operatör aboneler arası çağrı trafiği, gelişmiş IVR senaryoları, çok lokasyonlu kurumlara özel projeler çözüm seti içerisinde yer alır.

image title
Uç birimlerinizi otomatik konfigürasyon özelliği ile destekleyin

Karel ürünlerinin yanı sıra SIP tabanlı uç birimler çözüm seti içerisinde desteklenebilir. Otomatik konfigürasyon özelliği sayesinde yüzlerce ve hatta binlerce uç birimi tak kullan şeklinde kolaylıkla sistemlerde yönetilebilir.

image title
Çözüm ortakları ile partnerlik olanaklarından faydalanın

Her sektördeki geliştiriciler, Karel desteği ile sunulan gelişmiş entegrasyonları kolayca sağlayarak listemizde yer alabilir ve çeşitli partnerlik imkanları yaratılarak kurumlara ortak değer üretilebilecek özel çözüm setleri geliştirilebilir.

Entegrasyonlar ve API Dokümanları

Karel tarafından sunulan çözümler ve danışmanlık hizmetleri ile farklı sektörlerdeki yazılımlarla entegrasyonlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin!