Ev Hırsız Alarm Sistemi Kurma Etkinleştirme

Buradasınız

Bu makale ev alarm sistemlerini kurma(etkinleştirme) modlarını anlatmaktadır. Hırsız Alarm Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için Karel Yetkili Satıcılarından ücretsiz destek alabilirsiniz >

Gece Etkinleştirme Modu
Bu etkinleştirme modu, gece bir alanı veya bölgeyi içerisinde insan varken korumak için kullanılır. Dahili ve harici olarak belirlediğimiz bölgelerden iç (dahili) bölgeler korunmaz. Dış (harici) bölgeler koruma altına alınır. Eğer dış bölgelerden giriş olursa alarm çalar. Giriş - Çıkış bölgelerinden giriş olduğunda giriş süresi beklenmeden alarm yine çalar.
Hırsız alarm sistemi kurma
Tatilde Etkinleştirme Modu
Bu etkinleştirme modu, bir alanı veya bölgeyi içeride uzun süreliğine kimse yokken veya tatildeyken koruma altına alır. Eğer dış bölgelerden giriş olursa alarm çalar. Giriş - Çıkış bölgelerinden giriş olduğunda giriş süresi beklenmeden alarm yine çalar. İç ve dış bölgeler tam koruma altına alınır.
Hırsız alarm tatil
İçeride Etkinleştirme Modu
Bu etkinleştirme modu, bir alanı veya bölgeyi içerisinde insan varken korumak için kullanılır. Dahili ve harici olarak belirlediğimiz bölgelerden dahili olan bölgeler yani iç bölgeler korunmaz. Dış veya harici bölgeler koruma altına alınır. Giriş - Çıkış bölgelerinden giriş olduğunda giriş süresi verilir ve bu süre içinde kişi şifresini girmez ise alarm çalar.
ev hırsız alarm
Dışarıda Etkinleştirme Modu
Bu etkinleştirme modu, bir alanı veya bölgeyi içeride uzun süreliğine kimse yokken koruma altına alır. Eğer dış bölgelerden giriş olursa alarm çalar. Giriş - Çıkış bölgelerinden giriş olduğunda giriş süresi verilir ve bu süre içinde kişi şifresini girmez ise alarm çalar. İç ve Dış bölgeler tam koruma altına alınır.
Hırsız Alarm nasıl kurulur
NOT:Kırmızı bölgeler alarmın etkin(kurulu) olduğu bölgeleri göstermektedir. Yeşil alanlar alarmın pasif olduğu bölgeleri göstermektedir.
Ev ve İş Alarm Sistemleri Bilgi Bankası >
Hırsız Alarm Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için Karel Yetkili Satıcılarından ücretsiz destek alabilirsiniz >

Bulut santral, sanal santral, karel bulut santral nedir, santral kiralama, en iyi bulut santral