Santral Fiyatları ve Santral Sistemi Ücretleri Ne Kadar?

Buradasınız

Teknoloji çağının en büyük ihtiyaçlarından olan iletişim, artık günümüzde birçok alanda çeşitli şekillerde gereksinim olarak karşımıza çıkabiliyor. Yakın bir geçmişte iletişim ihtiyacının büyük bir bölümü telefonlar aracılığıyla giderilmekteydi. Gelişen teknolojiyle birlikte telefonların gelişiminin yanı sıra iletişim kurmada kullanılan ürün grupları da çeşitlenmeye başladı.

Günümüzde iletişimin büyük bir bölümü telefonlar aracılığı ile sağlanıyor olmasının yanında telefona ilave olarak yazılım tabanlı telefon, masaüstü IP telefon, videofon, VoIP destekli cep telefonu, IP DECT ve analog setlerden oluşan çeşitli donanımlar da iletişimi sağlamak adına hayatımıza girdi. Bunun yanında işletmelerde iletişimin sağlanmasında en büyük göreve sahip santrallar da, gelişen teknolojiyle birlikte işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmak için çeşitlenmeye başladı.

İşletmelerde iletişim maliyetlerini düşürmek ve kaliteli bir iletişim adına kullanılan santrallar, hat kapasitesi, uzak bağlantı, görüşme kayıt ve ihtiyaca yönelik özellikler açısından santral ücretleri de çeşitlenebilmektedir. İşletmelerin iletişim maliyetlerini büyük ölçüde düşürmesi dolayısıyla tercih edilen santrallar, kısa bir zamanda santral cihazı fiyatını karşılayarak işletmelere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yeni nesil santrallar arasında olan IP santrallar, işletmelerin iletişim açısından birçok ihtiyacını karşılayabilecek durumdadır. Bu santrallar da sunduğu özelliğe göre çeşitlenebilen IP santral fiyatlandırmasına sahiptir.

İşletmenize santral sistemi kurulmadan önce işletmenin ihtiyaçları analiz edilip bu ihtiyaçlara yönelik en uygun santral tercih edilmelidir. Santral sistemi kurulumu yapacak firmadan santral kampanyaları ve santral cihazı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için size en yakın Karel Yetkili Satıcı ve Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Telefon ve Santral Sistemleri ile ilgili makaleler >>

<< Bilgi Bankası