Ana içeriğe atla
En

Network Ürünleri

Haberleşme altyapınızı güçlendirin!

image title

Network Ağ Anahtarları

Network Ağ Anahtarları (Switchler) ile kullandığınız tüm sistemler arasında kesintisiz bağlantı kurulmasını sağlayarak veri akışlarını sorunsuz hale getirebilirsiniz. Karel network ağ anahtarları ile işletmenizdeki iletişim araçları, bilgisayarlar ya da sunucular arasında veri aktarımını sağlayan link bağlantıları oluşturabilirsiniz. Diğer ürün gruplarında olduğu gibi network ağ anahtarı veya switch modellerinde de ihtiyaca uygun ürünleri Karel güvencesiyle tüketicilere sunar.

VoIP Gateway Ürünleri

Karel VoIP gateway ürünleri, VoIP ile çalışan çözümlerin analog sistemlerle arasındaki bağlantıyı sağlar. Bulut santralınız ile elinizdeki mevcut analog telefonları kullanmak ya da IP santralınızı TT hattınız ile kullanmak istediğinizde VoIP gatewayler ile çözüm sağlanır. VoIP gateway ile işletmenizdeki telekomünikasyon altyapısını internet üzerinden yönetirken maliyetlerinizi düşürerek iletişim verimliliğinizi de artırabilirsiniz.

Karel Network Ağ Anahtarları ve VoIP Gateway Cihazları

Verimli iletişim sağlayan Karel Network çözümleriyle tanışın! Ürünler hakkında detaylı bilgi ve size özel çözümler için hemen bize ulaşın!