Ana içeriğe atla
En

Karel Mobil 4.5G ve Wi-Fi SIP Cep Telefonu Uygulaması

image title

Karel Mobil 4.5G ve Wi-Fi SIP Cep Telefonu Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Karel Mobil, Wi-Fi ve 4.5G bağlantısıyla sesli haberleşme olanağı tanıyan bir VoIP telefondur. Akıllı cihazların santralın bir abonesi olarak kullanılmasını sağlar.

image title

Böylece çalışanlar iş süreçlerini şirket içinde ya da dışında oldukları anlarda kendilerine ait cihazlar üzerinden sürdürebilir. Bu durum Bring Your Own Device (Kendi Cihazını Getir), kısaca BYOD olarak adlandırılır.
Standart telefon özelliklerinin yanı sıra SIP protokolü desteği ve 25 adet VoIP hesabı kapasitesi de bulunan Karel Mobil, iletişim süreçlerinde hız ve verimlilik sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

image title

Üç yönlü konferans desteği sunan uygulama kodek seçimi ve konfigürasyon alma süreçlerini otomatik olarak gerçekleştirir. Çağrı bekletme ve yönlendirme, aktif çağrılar arasında geçiş yapma, sesli mesaj, XMPP ve DTMF desteği gibi özellikleri de mevcuttur.
Karel Mobil’i Apple App Store ya da Google Play Store’dan tek tuşla akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz. Böylece cep telefonunuzu veya tabletinizi hem santral üzerinden arama yapmak hem de dahili numaranıza gelen çağrıları cevaplamak için kullanabilirsiniz.