İş Olanakları

Buradasınız

 
Şirketimize başvuru gönderimi ve değerlendirmelerimiz Kariyer.Net ve basvuru@karel.com.tr e-posta adresi üzerinden yapılmaktadır.
 

 
Dilerseniz aday havuzuna eklenmek üzere detaylı özgeçmişinizi basvuru@karel.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Bu adrese göndermiş olduğunuz iş başvurularınızda, çalışmak istediğiniz alanları ve ilgilendiğiniz iş ilanlarını belirtmenizi rica ederiz.

 

Güncel ilanlarımızı takip ederek, başvurunuzu yukarıda belirtilen kanallardan gönderebilirsiniz. Başvurularınızda irtibat bilgilerinizi, eğitim bilgilerinizi, staj ve iş tecrübelerinizi, aldığınız özel eğitim ve sertikaları doğru ve eksiksiz girmenizin sizi bir adım öne geçirdiğini unutmayın.

 

Bilgi birikimi, tecrübe, kişilik özellikleri ve yeteneklerinizle sizi daha yakından tanımak ve en uygun pozisyonla eşleştirmek amacıyla yüzyüze görüşme yapıyoruz. Mülakatlarımız pozisyonun ihtiyaçlarına göre; yetkinlik bazlı, serbest, grup ya da online mülakat şeklinde gerçekleştiriliyor. Mülakata ek olarak, bazı pozisyonlar için beceri ve yeteneklerinize yönelik testler uygulanabiliyor.

 

Bilgi, tecrübe, yetenek ve değerleri pozisyonla örtüşen adayları Karel ailesine katmaktan ve yeni başarılara birkte adım atacak olmaktan mutuluk ve heyecan duyuyoruz.
 
Aramıza Hoş Geldiniz

Gelişmeleri ve iş olanaklarını herkesten önce öğrenmek için bizi Twitter, Facebook ve LinkedIn'de takip edebilirsiniz.