Ana içeriğe atla
En
image title

İletişim Sistemleri

Karel İletişim Sistemleri

35 yılı aşan Karel tecrübesi ve %100 yerli üretim ve hizmet kalitesiyle telekom sektöründe faaliyetlerimizi yürütüyoruz. İşletmelerin müşteri hizmetlerine katma değer sağlayan güvenilir teknoloji altyapısıyla iletişim ve güvenlik çözümleri geliştiriyoruz. Ar-Ge ve inovasyon odağında yürüttüğümüz üretim ve tasarım süreçleri sonrasında pazara sunduğumuz Karel çözümleri, Türkiye’de kurumsal haberleşme trafiğinin %50’sini gerçekleştiriyor.

Farkımız

Ar-Ge, üretim ve satış süreçleriyle 35 yıldan uzun bir süredir sektörün açık ara lideri olarak %100 yerli ve güvenilir kurumsal haberleşme çözümleri sunuyoruz. Türkiye’nin en değerli 100 ve Türkiye'nin en değerli 4 telekom markasından biriyiz.

Haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahibiz.

İnovasyon odaklı yaklaşımla işletmelerinizin ihtiyacı olan tüm iletişim teknolojilerini üretiyoruz. Karel çözümleriyle iş akışınızı destekleyen, performansınızı artıran kesintisiz iletişim için çalışıyoruz.

Türkiye'de 700 binden fazla şirketin tercih ettiği lider marka olarak ulusal ve uluslararası standartlarda, yenilikçi, modern ve çözüm odaklı teknolojiler sunuyoruz. 

30’u aşkın ülkeye Karel markasıyla ürün ve teknoloji ihracatı yapıyoruz ve dünyada 13 milyondan fazla kullanıcıya sahibiz.

Tamamı yerli sunucularda barındırılan Karel çözümleri ile verileriniz her zaman güvende oluyor.

İşletmelere özel yüksek teknoloji çözümleri sunarken iletişim ve bilgi teknolojilerinde doğru tercihler için yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Karel ürün ve hizmetlerine yaygın satış kanallarımız ve satış sonrası destek ağıyla Türkiye'nin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim Çözümlerinde Açık Ara Lider

Telekom çözümleri faaliyet alanında iki çalışandan on binlerce çalışana kadar farklı büyüklükteki işletmelerin farklı gereksinimlerine yönelik iletişim çözümlerini tek noktadan sunuyoruz. Hibrit, IP ve bulut telefon santralları, çağrı merkezi, mobil haberleşme, IP Telefon, IP DECT gibi uç birimler, video konferans çözümleri ve bu çözümlerin bulut uygulamalarını geliştiriyoruz.
AVM’ler, limanlar, fabrikalar gibi işletmelerin güvenlik ihtiyaçlarına özel CCTV kamera, plaka tanıma, araç altı görüntüleme, kayıt ve analiz yazılımları gibi proje bazlı çözümler sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin entegrasyonu, proje süreçlerinin yürütülmesini sağlayarak iş akışınızda katma değer yaratıyoruz.

Operatör Hizmetleri ile Teknoloji İhtiyaçlarınız Tek Noktada

Karel olarak Sabit Telefon Hizmetleri (STH), İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) ve Sanal Mobil Şebeke Hizmeti (SMŞH diğer bir deyişle MVNO) lisanslarımızla yetkilendirilmiş telekom operatörü olarak işletmelerin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Lisanslarımız, küresel ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitemizin göstergesidir.
2005 yılında Roitel unvanıyla faaliyetlerine başlayan ve bugün Karel İletişim olarak yoluna devam eden operatör markamız ile kamu ve özel sektördeki işletmelere sabit ses, internet, bulut santral, e-faks, telefon ve Çoklu Protokol Etiket Anahtarlama (MPLS) VPN çözümleri sunuyoruz.

Bulut Çözümleri ile Her An Her Yerden Erişim

Karel Bulut Çözümleri ile kuruluma, fiziksel alanlara ve herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan her yerden erişilebilir olmayı sağlayan yeni nesil iletişim sunuyoruz.
Ürettiğimiz güvenli teknolojiler ile her yerden ofisteymiş gibi çalışabilmenizi, çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında etkin iletişimi lokasyondan ve çalışma şeklinden bağımsız her zaman kesintisiz olarak sağlıyoruz. Tamamı yerli sunucularda barındırılan Karel çözümleri ile verileriniz daima güvende oluyor.
ilk yatırım maliyeti olmadan, abonelik bazlı aylık ödeme yöntemleriyle finansal kolaylık sağlıyoruz. Farklı lokasyonlarda şubeleriniz için ayrı ayrı yatırım yapmanıza gerek kalmıyor. İletişimi diğer kurumsal uygulamalarla yüksek entegrasyonla diğer iş süreçlerinin bir parçası haline getiriyoruz. ihtiyacınıza uygun kapasitede kullanım esnekliği sunan Karel Bulut çözümlerimiz, ses ve görüntü çözümleriyle yüksek kalitede iletişimi garanti ediyor.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen İletişim Çözümleri

Karel’in yenilikçi, çözüm odaklı ve katma değer yaratan telekom ürünleriyle tanışmak için bizimle iletişime geçin!

İletişim