Ana içeriğe atla
En
image title

Telekom Projeleri

image title
Telekom Operatörleri

Geçmişten günümüze telekom operatörlerine sağladığımız hizmetler ile ana yüklenici rolü üstlenerek başarılı anahtar teslim projelere imza atıyoruz. Transmisyon/erişim şebeke alanında radyolink, optik transmisyon (SDH/DWDM), GPON, IP/MPLS gibi alanlarda iş ortaklarımız için planlama aşamasından projelendirmeye kadar kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

image title
Uçtan Uca Hizmetler

Dünya çapındaki yeni teknolojilerin ülkemize entegre edilmesini ve yaygın olarak kullanılmasını destekleyerek güvenilir ve inovatif bir şirket olarak öne çıkıyoruz. Büyük ölçekli ve uzun süreli kurumsal projelerde ekipman tedariğinden uygulama ve bakım görevlerine kadar uçtan uca kapsamlı bir hizmet deneyimi sunuyoruz. Transmisyon/erişim şebeke çözümleri ve saha güvenlik ve kontrol çözümleri sayesinde yüksek teknolojili telekomünikasyon altyapılarının saha entegrasyonundan erişim ve yönetimine kadar iş ortaklarımız için güvenilir bir partner olma görevi üstleniyoruz. Ayrıca özel yazılım çözümlerimiz ve test otomasyon yazılımlarımızla altyapı ve sistemlerin kesintisiz bir şekilde takip edilebilmesini, saha ekiplerinin efektif yönetimini ve altyapıların güncelliğini korumasını da destekliyoruz.

image title
Kurumsal Proje İhtiyaçları İçin Profesyonel Çözüm

Saha çözümlerinden büyük ölçekli kurumsal projelerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı Karel uzmanlığıyla hayata geçirmek için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

İletişim